Працевлаштування в Польщі

Агентство з працевлаштування Євровіза пропонує бажаючим отримати легальне працевлаштування в Польщі. Команда «Євровіза» допоможе Вам заощадити час, надавши вакансії від прямих роботодавців, продумані рішення як знайти роботу в Польщі, житло, допоможемо в організації поїздки.

Пріоритети в напрямку нашої діяльності, це повага до клієнтів, сумлінне ставлення до взятих на себе зобов’язань. Приступивши до виконання укладеного договору, ми усвідомлюємо всю повноту відповідальності за якість і результати своєї праці. Ми володіємо бездоганною репутацією в очах постійних клієнтів, партнерських організацій завдяки багаторічній праці, продуманому алгоритму дій, ретельному виконанню всіх пунктів договору.

Причини вибору польських вакансій:

В останні роки робота легальна робота в Польщі і в країнах Євросоюзу користується дедалі більшою популярністю, при цьому на польські вакансії попит постійно зростає. Є кілька причин, що пояснюють бажання українців отримати роботу в Польщі.

• Висока оплата праці. Мінімальний заробіток в Республіці Польща 570 €. Незважаючи на важку працю, польські роботодавці забезпечують його гідну оплату, щоб забезпечити виробництво постійним кваліфікованим персоналом.
• Географічні та демографічні параметри. Республіка Польща розташована максимально близько до України, схожість мов полегшує спілкування приїжджих з місцевим населенням. У країні багато емігрантів, які приїхали з багатьох причин, в тому числі для роботи, що пояснюється широко відомим польським гостинністю і сприятливими можливостями для отримання посвідки на постійне місце проживання. • Якість освіти. Польську освіту розкриває широкі шляхи для працевлаштування не тільки в республіці, але і в Євросоюзі. Багато приїжджих залишаються в країні на постійне місце проживання, а слідом за ними приїжджають батьки.

Вакансії:

Для отримання роботи в Польській Республіці надається безліч вакансій – роботу зможуть отримати люди з різною освітою та професійними навичками. Роботодавці беруть на роботу по біометричного паспорту. Практично на всі вакансії запрошують не тільки чоловіків і жінок, а й сімейні пари. Список вакансій постійно поповнюється.

Послуги нашої компанії:

Агентство Євровіза, як і інші легальні фірми з працевлаштування в Польщі, надає широкий спектр послуг.
• Заповнення візової анкети.
• Робочі та сезонні запрошення до Польщі.
• Страховки для візи, по безвізу, для чеської візи.

Наша команда кваліфікованих фахівців допоможе Вам отримати добре оплачувану роботу в Польщі з наданням місця проживання, організацією харчування і повним супроводом, за весь період перебування, по скайпу або вайберу.

Весь процес займає кілька етапів:

  1. після звернення менеджер призначає час особистої зустрічі;
  2. під час консультації даються докладні інструкції щодо порядку оформлення пакету документів для працевлаштування;
  3. заповнення анкети та підбір відповідних вакансій на підставі отриманого резюме;
  4. укладення договору і збір документів для отримання робочої візи;
  5. отримання робочої візи в візовому центрі;
  6. узгодження з роботодавцем про дату і час Вашого приїзду;
  7. надання маршрутного листа з контактною інформацією польського координатора.

До кожному, хто звернеться до нас клієнту ми знаходимо індивідуальний підхід, прагнемо до оперативного працевлаштування з дотриманням усіх умов договору, допоможемо знайти легальну роботу в Польщі для жінок. Постійний моніторинг всіх нововведень в трудовому законодавстві обох країн, відстеження новин, допомагають нам у наданні високоякісного сервісу при одночасному застосуванні гнучкої цінової політики.

Центральний офіс компанії: Eurowiza Sp. zo. o, ul. Stanislawa Leszczynskiego, nr 4, lok. 25 50-078, Wroclaw, Polska, Regon: 381339944, Nip: 8971859545, Kraz: 21111, Теl/Viber +48 796 444 564
Філія компанії: ТОВ Євровіза, 03039, Київ, пр. Валерія Лобановського, 119, адміністративний корпус / A /, 1 поверх, офіс №40, Код ЕДРПОУ: 39093773, Тел/Viber +380 68 712 48 48